"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Вікенд зі Старим Левом на Kyiv Comic Con!
Kyiv Comic Con – це київський фестиваль популярної культури, який поєднує світ супергероїв, настільних та відеоігор, коміксів, аніме та найкращого фентезі! Старий Лев не міг пропустити таку подію, то ж приготував друзям подорож у відкритий космос у супроводі астрофізика Стівена Гокінґа та професора Станіслава Вільчинського:) І, звичайно, шукайте наш стенд  з найсвіжішими новинками видавництва!
 
У неділю, 15 травня, о 20:00 годині у головній залі «Українського дому» на гостей чекатиме презентація книжки Стівена Гокінґа та його дочки, письменниці Люсі Гокінґ «Джордж і таємний ключ до Всесвіту», що українською вийшла у «Видавництві Старого Лева». Презентація відбудеться у форматі лекції-розмови з науковцем, фізиком, завідувачем кафедри квантової теорії поля КНУ ім. Т. Шевченка Станіславом Вільчинським. 
 
Пан Станіслав, як і Стівен Гокінґ у своїй книжці для дітей, просто та цікаво розповість про складні речі: безмежність Всесвіту, Великий вибух, матерію та антиматерію, атоми і кварти, сингулярність та адронний колайдер. 
 
Графік роботи Kyiv Comic Con: 
Субота, 14 травня - 12:00 – 22:00
Неділя, 15 травня -  10:00 – 22:00
 
Місце проведення: «Український дім», вул.Хрещатик, 2. Вхід платний, детальніше можна дізнатися за цим посиланням
 
Про лектора: 
Завідувач кафедри квантової теорії поля КНУ ім. Т. Шевченка Станіслав Вільчинський. Доктор фізико-математичних наук, професор, що співпрацює з лабораторіями у Швейцарії, Німеччині, Нідерландах, Австралії. Область наукових зацікавлень: теорія конденсованого стану, релятивістська теорія надплинності, теорія гравітації, стандартна модель та її розширення, космологія раннього всесвіту.  
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage