"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Відверто і музично з Мар’яною Савкою та Ілларіоном Павлюком у програмі «Мар’яничі на ніч»
Видавчиня, письменниця і мисткиня Мар’яна Савка запустила вечірню програму-антистрес  «Мар’яничі на ніч». Щодругої п’ятниці о 20:00 на Youtube-каналі Тріо «Мар’яничі» публікують розмови з людьми культури і мистецтва, що завітали на віллу «Шафран», атмосферне місце у Львові, де музикують та спілкуються по-домашньому щиро і відверто. Особливістю програми є музичні імпровізації гітариста Сергія Гуріна та піаніста Юрка Романіва. Наприкінці кожної розмови Тріо «Мар’яничі» дарують тематичну пісню для візитера. Нещодавно гостював Ілларіон Павлюк — письменник, журналіст, теледокументаліст, автор романів «Білий попіл» «Танець недоумка», «Я бачу, вас цікавить пітьма».
 
Чільне фото – Олени Чернінької.
 
Серйозні теми, яскраві спогади, відверті зізнання — співрозмовники між цим усім встигали посміятися і пограти на дримбах. Мар’яна з Ілларіоном проговорили питання, які критично важливі у нинішній час: війна з Росією, повернення у мирний світ, ідентичність і компроміси, — як порозумітися і давати собі раду зі страхами. Письменник провів дитинство на Сахаліні, пішов добровольцем на російсько-українську війну, із сином Левом втілили спільну мрію і приїхали з Києва до Львова на байку, написав кілька книжок і зняв низку документальних стрічок. Його біографія — інтригує і надихає, щорозмови можна довідатися нові деталі, і посиденьки на віллі «Шафран» цьому сприяли.
 
 
Повідомити,
коли з'явиться
Ми повідомимо Вас коли з'явиться цей товар на Вашу електронну пошту!
Вечірнє шоу Мар’яни Савки вже відвідали: Роман Коляда, Галина Вдовиченко, Славко Нудик, Олена Даць, Юрко Іздрик. Попереду нові розмови і пісні!
 
Тріо «Мар’яничі» — творчий експеримент Мар’яни Савки, Сергія Гуріна й Юрка Романіва. Їхні композиції — мікс сучасної поезії та музики у жанрі блюзу, танго, босанови. У репертуарі тріо близько 30 авторських композицій. Існують понад два роки.
 
Ілларіон Павлюк — журналіст і теледокументаліст, автор низки гучних документальних стрічок. Починав телевізійний шлях у новинах як репортер-міжнародник — спеціалізувався на арабо-ізраїльському конфлікті. Останні десять років працює над виробництвом телевізійних програм, ігрових серіалів і документальних фільмів як продюсер та сценарист. 2015-го брав участь у війні на Cході в складі добровольчого батальйону. Автор романів «Білий попіл» «Танець недоумка», «Я бачу, вас цікавить пітьма».
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage