"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Відкрий дитині світ чарівного Різдва з книгами-новинками цього року
Наприкінці осені в небі починає витати аромат новорічних і різдвяних свят. Довгі вечори найкраще сприяють тому, щоб влаштуватися з малюком на дивані під затишним пледом і зануритися в книжковий світ, наповнений казковими історіями. Книжкові новинки від «Видавництва Старого Лева» - саме те, що хочеться почитати дитині, щоб підготуватися до зустрічі з чудовими зимовими святами.
 
Тетяна Блінова, Твой малыш
 
 
Різдво у лісі, Ульф Старк, Ева Еріксон
 
Казкова книжечка для малюків з неймовірно милими ілюстраціями Еви Еріксон у перекладі Галини Кирпи. Герой цієї книжки – гном Буркотун, розсердившись через втрачену шапку і рукавиці, не хотів святкувати Різдво. Та попри буркотливий характер і невдоволення усім довкола напередодні свята Буркотун робить багато добрих справ. Він рятує джмеля, який може загинути від холоду. А ще – дає прихисток кроленятам, що в завірюху відбилися від дому, шукаючи гнома, без якого Різдво не настане.
 
 
Всім пора колядувати, Роман Завадович
 
Це святкова картонка для найменших читачів. У чарівну пору Різдва трапляються різноманітні дива. Тож у цій різдвяній картонці колядують не лише діти, а й лісові звірята. Віршовані рядки класика української дитячої літератури Романа Завадовича легко запам’ятаються малечі, а завдяки барвистим ілюстраціям художниці Мар’яни Качмар можна вивчати з малятами назви тваринок і навіть музичних інструментів. Отже вже скоро із героями книжки і ми зможемо підспівувати «Вже прийшло Різдво до хати, всім пора колядувати».
 
 
 
Діти надзвичайно полюбляють віршики. Тож до Різдва Старий Лев підготував цю милу книжку для читання в родинному колі. А допомогли йому в цьому сучасні українські поетеси, поети та ілюстраторки. У «Сніговіршах для малят» багато веселих забав зі снігом, чарівних дарунків від святого Миколая і таємничих моментів Різдва й Нового року. 
 
Серед авторів збірки: Мар’яна Савка, Галина Малик, Галина Кирпата інші.
Серед ілюстраторів віршів такі відомі художники як Даша Ракова, Оксана-Олександра Драчковська, Юлія Пилипчатіна та інші.  
 
 
Лист до Миколая, Юлія Смаль, Марта Кошулінська
 
Ще одна зимова новинка - книжка-картонка  для малят познайомить їх з найулюбленішим святим українських дітей. Щороку діти пишуть святому Миколаю безліч листів. Адже він може здійснити усі їхні мрії. І хоч іноді дитина просить гору подарунків, та врешті залишає найважливіше прохання. Здогадуєтеся, що найбільше хотів би отримати хлопчик з вірша Юлі Смаль?
 
 
 
Див забагато не буває, правда? І коли ж на них чекати, як не на Різдво? Адже це час безцінних подарунків, фантасмагорії та химерних пригод, час, який повертає нас у дитинство та відкриває нові сенси дорослішання. Це пора пошуку умиротворення та батьківського тепла, пора, коли самотність переживаєш особливо гостро. І саме в цей час повсякденність можуть наповнювати чудеса, а іскри любові запалюють життя з новою силою.
19 сучасних українських письменників написали історії про те, яким різним буває Різдво. Про те, яким різним буває життя. До книжки увійшли оповідання Мар’яни Савки, Катерини Бабкіної, Надійки Гербіш ті інших письменників України.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage