"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Відкриття нової Книгарні-кав’ярні Старого Лева у Львові
Друзі, чи знаєте ви, яке свято ми зустрінемо 7-9 березня? Саме у ці дні Старий Лев святкуватиме відкриття нової Книгарні-кав’ярні у Львові! І, звичайно, чекатиме своїх улюблених книгоманів у гості Підморгує

Приходьте на вулицю Галицьку, 17,  кавувати, обійматись, читати найкращі книжки та отримувати подарунки від Старого Лева. На вас чекають: знижки -20% абсолютно на все (включно з кавою та сувенірами), солодкі компліменти та святкові розіграші. Книгарня-кав’ярня працюватиме з 9:00 і до 22:00 щодня.

Книгарня-кав’ярня Старого Лева у Львові на вулиці Галицькій, 17, – не лише заклад, куди можна забігти на запашну каву зі смаколиками та погортати книжкові новинки. Це новий простір для культурних, мистецьких подій. Це місце зустрічей з українськими та іноземними письменниками. Це лекторій від українських художників  й мистецтвознавців. Це книгарня-кав’ярня, куди можна прийти з дітлахами побавитись й креативно провести час.   

Давайте творити цей простір разом: приходьте на відкриття Книгарні-кав’ярні Старого Лева, стежте за подіями «Видавництва Старого Лева», діліться ідеями щодо того, яких культурних заходів хотілося би більше саме вам, з ким із авторів Старого Лева ви мрієте зустрітись. Нумо зі Старим Левом відкривати світ книжки, дізнаватись усі етапи її творення, набувати цікавих знайомств та нових знань.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage