Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Нещодавно відбулася прем’єра вистави за мотивами книги Олі Русіної «Абрикоси зацвітають уночі», яку підготували учні Мистецької театральної школи м. Одеси під наставництвом Федора Ткача. З цієї нагоди авторка завітала до Одеси, щоб побувати на прем'єрі, а також провести кілька зустрічей з дітьми.


Нагадуємо, що «Абрикоси зацвітають уночі»  важлива книжка про 2015 рік, хлопчика Устима та його родину, які живуть на прифронтових територіях. 10 грн від продажу кожного примірника цієї книжки Видавництво Старого Лева буде перераховувати у Благодійний Фонд "Голоси дітей".Фонд у режимі нон-стоп допомагає постраждалим дітям та сім'ям з усієї країни, надає термінову психологічну допомогу, асистує в процесі евакуації.

Про книгу:

Високо в небі над Донбасом літав безпілотник, а потім він зустрів хлопчика Устима і його собаку Жменьку. Життя поблизу окупованих територій, де живе хлопчик, — незвичне, але й там можна зустріти справжнього друга, побачити світ іншими очима і знати, що на твоїй вулиці неодмінно цвістимуть абрикоси.

У цій книжці багато такого, що може здатися казкою, але вона про справжніх людей і безпілотників, які досі літа­ють й охороняють українські землі, а ще — мріють. Тому, коли закінчиться війна…

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage