"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Вічний календар» Василя Махна – серед фіналістів премії «Зустріч»
Журі літературної премії «Зустріч: Українсько-єврейська літературна премія», що присуджується організацією «Українсько-єврейська зустріч» та ГО «Форум видавців», оголосило фіналістів нагороди 2020 року. До переліку із 5 книг, що боротимуться за перемогу, увійшов роман Василя Махна «Вічний календар».
 
Роман Василя Махна
 — своєрідний український літопис, масштабна родинна сага, в якій поєднуються, переплітаються, співіснують і антагонізують історії кількох українських сімей від ХVII століття до наших днів. Тло — всесвітня історія, в якій ніколи не бракувало ні воєн, ні зрад, ні одвічної жаги до життя. Герої роману Василя Махна несуть у собі риси різних поколінь, національних характерів і ментальностей, протистоять часу й обставинам, витворюють і продовжують себе, повсякчасно утверджуючи одвічний постулат: історія насправді не вчить, вона тільки гартує. Книга вийшла у «Видавництві Старого Лева» 2019 року в художньому оформленні Тетяни Омельченко.
 
Також до короткого списку увійшли видання: «Бабин Яр. Голосами» Маріанни Кіяновської, «Історія, варта цілого яблуневого саду» Максима Дупешко, «Мій дід танцював краще за всіх» Катерини Бабкіної та «Учителька німецької» Ірини Власенко.
 
Хто переможе – дізнаємося вже у середині вересня. Переможець отримає грошову винагороду у розмірі 6000 євро, що розділять між собою автор та видавець.
 
Премія «Зустріч» вручається за найвпливовіший твір художньої й документальної літератури, що сприяє українсько-єврейському порозумінню й зміцненню стосунків.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage