"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Весняні новинки від Старого Лева
Старий Лев отримав з друкарні чотири новинки! У вівторок, 18 березня вони візьмуть участь в акції «КНИЖКА ЗА ПІВЦІНИ». Перші десять покупців, які надішлють замовлення протягом доби (18.03.2014), отримають знижку 50% на один екземпляр кожної з новинок!
 
Дві з них - книги Бодо Шефера «Пес на ім’я Мані» та «Кіра і таємниця бублика», які і раніше були у бібліотеці Старого Лева. Але зараз вони готові знайомитися з новими читачами у новому вбранні. Видавництво актуалізувало обкладинки книжок про бізнес для дітей, зробивши їх стильнішими. Книги Бодо Шефера – художні твори, помережені конкретними порадами: як поводитися з грошима, як заощаджувати, як їх вкладати, як заробляти, а також як не потрапити у полон грошей і розвиватися ще й як особистість.
 
Ще одна новинка – продовження пригод у Чарівному лісі від Володимира Читая. Там, як і раніше, вирують розмаїті події. То жаба Душка посварила добрих сусідів-хом’ячків, то чортик Крутихвіст налякав звірів своїми витівками, то цап Гордань захотів стати царем над усіма мешканцями лісу та довколишніх гір. Але любов та дружба неодмінно перемагають. Як саме? Про це читай у «Нових історіях Чарівного Лісу».
 
Четверта новинка – видання «Stars And Poppy Seeds» - англомовна версія книги творчої майстерні «Аґрафка» «Зірки та макові зернята», яка увійшла до числа переможців у номінації Opera Prima конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage