"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Венеційська субота разом з Надійкою Гербіш, Богданою Бондар та «Чарівним Атласом»
Фото - ВСЛ, Книгарня «Є»
 
У суботу, 18 червня, у київській Книгарні «Є» дорослі та маленькі читачі разом з письменницею Надійкою  Гербіш та ілюстраторкою Богданою Бондар подорожували Венецією під час презентації книги «Мандрівки з Чарівним Атласом» від ВСЛ. Авторки розповіли історію народження книжки та  про магію перетворення тексту на ілюстрації.
 
«З цією книжкою пов’язані особливі спогади, - зізналася Надійка Гербіш. - Ми з донькою і чоловіком вибралися у довгоочікувану мандрівку до Італії. Це була подорож не для написання нових книжок, я просто відпочивала і ні про що не думала. Але потім, переглядаючи фотографії та згадуючи історії, які нам переказували, я вирішила написати казку про двох дітей та їхні мандри, щоб поділитися своїми враженнями та відкриттями. Я намагалася заховати у книжку спогади про Венецію  для своєї доньки».  
 
 
За словами Богдани Бондар, робота над книжкою цілком її захопила. «Коли я отримала пропозицію від «Видавництва Старого Лева» і дізналася, що автор книжки – Надійка,  я зрозуміла, що на мене чекає дуже цікаве завдання. Коли я почала читати, всі ці ілюстрації одразу з’явилися перед очима, ніби я дивилася кіно. В якийсь момент у мене було таке враження, що ілюстрації були вже намальовані раніше, а мені потрібно було відтворити те, що вже десь існувало».
 
Поки дорослі купували книжки, спілкувалися та отримували автографи авторок, діти створювали свій власний кольоровий світ разом з Богданою Бондар під час майстер-класу з малювання аквареллю.
 
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage