"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Великий світ очима маленької дівчинки
Історія маленької Магдалени, яка за два перших роки свого життя побувала у 12-ти країнах Південної Америки, знана на весь світ. Тепер дівчинка стане ще й героїнею дитячої книги «Казки, які збирає маленька Маґдалена», яку упорядковує її мама, мандрівниця Діана Карпенко-Кантер.

 
Книга, що вийде в Україні за допомогою Спільнокошту, включатиме 12 казок. Усі вони різні, але об’єднані Маґдаленкою - головною героїнею, яка подорожує, щоб дізнатись усі казки світу.
 
За замістом казки - дитяча інтерпретація пригод, які трапилися з Маґдаленою та її мамою під час мандрівки. Тут звичайні люди перетворюються на чарівників, а заробляння грошей музикою стає чарівним капелюхом, що дає все необхідне.
 
- «Казки маленької Маґдалени» – це не стільки збірка легенд чи міфів народів світу, як історія пригод маленької дівчинки, яка хотіла почути всі на світі казки, - говорить мама Діана.
 
Ілюстрації до книги створить Влада Сошкіна, а на сторінках видання з'являтимуться поштові марки, листівки, і, звісно, малюнки Магдалени.
 
Інтерв’ю з Діаною Карпенко-Кантер пожна прочитати
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage