0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Великі сподівання» Діккенса перетворять на мінісеріал
Лише наприкінці 2019 року на телеекрани вийшов мінісеріал «Різдвяна історія», знятий за однойменною книжкою Чарльза Діккенса. А нещодавно стало відомо, що команда екранізації візьметься за адаптацію ще однієї відомої книги письменника – «Великі сподівання». Планується, що історія охопить 6 епізодів.
 
Hollywood reporter; чільне фото – кадр з фільму «Великі сподівання», 2012
 
Над екранізацією для ВВС та FX працюватимуть сценарист і режисер Стівен Найт («Гострі картузи», «Табу», «Союзники»), кінорежисер і продюсер Рідлі Скотт («Марсіанин», «Табу») та актор і продюсер Том Гарді («Табу», «Шалений Макс»).
 
У романі «Великі сподівання» Діккенс показує контраст різних соціальних прошарків – порожнє і безчесне життя заможних та скромне існування звичайних робітників, що заледве зводять кінці з кінцями. Дікенс показує, як несправедливість, що панує у суспільстві, призводить до поступового падіння людини.
 
«FX має честь розпочати наступний етап співпраці зі Стівеном Найтом, Рідлі Скоттом, Томом Гарді та їхніми командами у роботі над сучасною адаптацію "Великих сподівань" Чарльза Діккенса. Їхня перша адаптація Діккенса – "Різдвяна історія" – мала великий успіх як творчо, так і комерційно. Ми хочемо подякувати нашим партнерам з BBC, Scott Free та Hardy Son&Baker за підтримку і з нетерпінням чекаємо, щоб почати працювати над цим проєктом», – сказав президент FX Entertainment Ерік Шріє.
 
«Адаптація творів Діккенса – задоволення. Я вирішив перенести на екрани наступною книгою "Великі сподівання" не лише через вічність персонажів, а й через своєчасність історії. Це історія соціальної мобільності та класової нестриманості, розказана дуже емоційно та персонально від першої особи», – зазначив Стівен Найт.
 
Шарлотта Мур, директорка BBC Content, називає «Великі сподівання» «ідеальним вибором з огляду на своєчасну та особисту розповідь. Оригінальний погляд Найта на одну із улюблених класичних історій Великобританії покаже цю драму по-новому для нового покоління».
 
Наразі деталі щодо акторського складу та дати виходу серіалу невідомі.
 
 
Вам може бути цікаво
Топ-5 від Богдана Коломійчука: книжки, музика, кіно
Проза, таки проза: роман Василя Махна «Вічний календар»
7 письменників про знакових авторів, які їх надихали
Онлайн-презентація роману «Діти їхні» Ніколя Матьє!
Моя подруга з темної матерії
Скрибченко Дар’я
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати