"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Журі премії Центральної Європи «Анґелус» 2022 року оголосило довгий список нагороди. Серед 14 претендентів на перемогу – і український письменник Василь Махно, номінований за роман «Вічний календар». Вітаємо!

Премія відзначає книги, видані польською мовою протягом останнього року, які розкривають актуальні теми. Роман Василя Махна «Вічний календар» вийшов польською у перекладі Bohdan Zadura, Państwowy Instytut Wydawniczy, українською книга побачила світ у «Видавництві Старого Лева».

Роман Василя Махна «Вічний календар» — своєрідний український літопис, масштабна родинна сага, в якій поєднуються, переплітаються, співіснують і антагонізують історії кількох українських сімей від ХVII століття до наших днів. Тло — всесвітня історія, в якій ніколи не бракувало ні воєн, ні зрад, ні одвічної жаги до життя. Герої роману Василя Махна несуть у собі риси різних поколінь, національних характерів і ментальностей, протистоять часу й обставинам, витворюють і продовжують себе, повсякчасно утверджуючи одвічний постулат: історія насправді не вчить, вона тільки гартує.

Нагадаємо, серед номінованих українських авторів також був Богдан Коломійчук із книгою «Експрес до Ґаліції». З повним довгим списком можна ознайомитися на сайті нагороди.

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage