"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Валентин Бердт розповість, як не нудьгувати влітку
У суботу, 4 червня, у Будинок Книги в Києві (вул. Льва Толстого, 11/61) завітає харківський письменник Валентин Бердт (автор книг «Марципан Пломібрович», «Мій друг Юрко Цикуль та інші») з новинкою «Все починається в 13», що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Модеруватиме зустріч письменниця Зірка Мензатюк.  Початок - о 14:00, вхід вільний. 
 
Книжка «Все починається в 13» стане чудовим доповненням бібліотеки тинейджера. Адже події у ній розгортаються на початку літа, а захопливий сюжет доводить, що найбільші пригоди у житті починаються, як тільки тобі виповниться тринадцять. Герої  Валентина Бердта – школярі, яких відправили на літні канікули не у дитячий табір і не у гірський похід, а у ... село. Здавалося, от де страшенна нудьга! Натомість школярі потрапляють у справжні пригоди і навіть стикаються з містичними явищами. Друзі наважуються піти вночі на цвинтар, а там і до паранормальних подій недалеко. Від такого не занудьгуєш, а, навпаки, - наберешся страху… Чи подолають друзі небезпеку і чим завершаться неймовірні літні канікули розповість учасникам фестивалю Валентин Бердт.
 
Валентин Бердт – письменник, журналіст. Автор книг «Верлібри. Потойбіччя» (1991 р. «Видавець»), «Марципан Пломібрович» (2009 р. «Видавництво Старого Лева») у співавторстві з дочкою Яною Бердт, «Мій друг Юрко Цикуль та інші» (2010 р. «Видавництво Старого Лева»). Дипломант конкурсу «Коронація слова» 2009 р.. Мешкає у Харкові. Працює кореспондентом газети «Магістраль».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage