0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Вахтанґ Кебуладзе – лауреат премії ім. Юрія Шевельова
Переможцем щорічної літературної премії імені Юрія Шевельова, що присуджується авторам художньої та наукової есеїстики, у 2016 році став філософ, письменник та публіцист Вахтанґ Кебуладзе. Журі премії відзначило автора за книгу «Чарунки долі», що побачила світ цьогоріч у «Видавництві Старого Лева».
 
Оголошення переможця відбулося у суботу, 17 грудня, під час фестивалю української есеїстики ШЕРЕХ. Вахтанґ Кебуладзе отримає статуетку Бронзового Ангела, диплом лауреата та грошовою винагороду.
 
На сторінках книжки  «Чарунки долі» зустрічаються філософи й митці з різних країн і часів. Вахтанґ Кебуладзе дає змогу їм говорити одні з одними. Із цієї розмови народжуються нові історії, з яких і складено цю книжку. «Теми цих оповідок не задані єдиним сюжетом або загальною ідеєю, вони вигулькують випадково, - каже  Вахтанґ Кебуладзе. - При цьому всі вони вплетені у тканину оповідання про світ, яку створюють різні оповідачі. Повтори — вузли переплетень. Оповідки — чарунки долі. Оповідач — стрибун, що стрибає від чарунки до чарунки. До того ж оповідачів багато, траєкторії їхніх стрибків деколи перетинаються, а деколи скеровані у різні боки. Так у поліфонії оповідок про світ нашого життя створюється мережа нашої сили».
 
Нагадаємо, що до «короткого списку» премії також увійшла книга Віри Агеєвої «Дороги й середохрестя» від ВСЛ. 
 
Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на книжку тижня: «Never stop»
Феномен Ульфа Старка
«Розарій» Анни Малігон. Вервечка битого скла
Тиждень Ульфа Старка
Топ-5 від Богдана Коломійчука: книжки, музика, кіно
Проза, таки проза: роман Василя Махна «Вічний календар»
stary_lev Стежити
дописів читачів