"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

В Україні з`являться мовні літні табори для школярів
GoGlobal
 
Громадська організація «GoGlobal», Міністерство освіти і науки України та компанія Microsoft створять в Україні мовні літні пришкільні табори для дітей. Проект, що отримав назву «GoGlobal camps» буде реалізований у рамках року англійської мови в Україні.
 
Відомо, що бажання брати участь в проекті виявили близько трьох тисяч навчальних закладів країни, 150 з них отримають статус «GoGlobal camps». Такі табори повинні допомогти дітям вивчати іноземні мови та показати, що навчання може бути не лише корисним, а й цікавим та веселим. 
 
Окрім того, передбачають, що участь в таких таборах візьмуть і носії мови в якості волонтерів. «Американське посольство в Україні вже підтвердило свій намір надати волонтерам та вчителям усі необхідні навчальні матеріали, плани й провести для них серію спеціальних тренінгів», - зазначала куратор проекту Оксана Нечипоренко.
 
Також діятиме веб-ресурс, де всі охочі зможуть завантажити навчальні програми та матеріали, дізнатися більше про табори, знайти цікаві публікації для вивчення мови тощо. 
 
Прийом заявок від шкіл вже стартував. 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage