"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

В Україні вийде друга частина найпопулярнішої розмальовки світу

Cultprostir 

«Видавництво Старого Лева» повідомило про те, що до друку готується друга частина антистрес-розмальовки Джоанни Басфорд, яка називається «Зачарований ліс». Перша книга англійської ілюстраторки «Чарівний сад» закордоном розійшлася накладом більше 200 000. За інформацією «Видавництва Старого Лева», яке володіє правами на переклад та друк розмальовки в Україні, книга стала лідером продажів видавництва у 2014 році.

«Зачарований ліс» з’явиться у продажу наприкінці лютого - початку березня − одночасно зі світовим релізом видання. Крім вже знайомих читачам рослинних мотивів у «Зачарованому лісі» можна буде зустріти тварин, чарівних істот, замки і навіть повітряні кулі.

«Коли я тільки взялася за цей проект, то думала, що він буде перший і останній. На щастя, чудова команда фахівців із «Лоуренс Кінґ» майстерно перетворила купу моїх чорнильних малюнків на книжку, яку можна придбати всюди на Землі! Я рада і вдячна, що працюю саме з ними, і тепер не можу дочекатися, коли вийде моя наступна розмальовка – «Зачарований ліс» – десь на початку 2015. А далі? Сподіваюся, невдовзі я зможу повідомити вам ще одну прекрасну новину…» − із захопленням написала у своєму блозі Джоанна Басфорд.

 

Всі розмальовки для дорослих Видавництва Старого Лева за посиланням: starylev.com.ua/tags/rozmalovky-dlya-doroslyh

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage