"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Університет без викладачів. Чи це можливо?
 
У Каліфорнії (США) відкрили унікальний університет, у якому вчитимуться кодуванню та програмуванню тисячі студентів. Тільки от викладачів у цьому навчальному закладі не буде взагалі.
 
В основі ідеї інноваційного університету, що отримав назву «42» і спеціалізується на викладанні комп'ютерних технологій, - одноранговий принцип. Тобто студенти навчатимуть один одного. Вони самотужки складатимуть для інших завдання, допомагатимуть їх виконувати та перевірятимуть правильність робіт, врешті – навчатимуться, спираючись на досвід та вміння інших студентів. Окрім того, вони матимуть нагоду обирати ті проекти, над якими хотіли б працювати у майбутньому, і при плануванні завдань присвятити більше уваги саме профільному навчанню, а не вивченню класичного переліку обов`язкових дисциплін.
 
 
Подібна система навчання вже була апробована у 2013 році в Парижі з ініціативи французького мільярдера Ксав'є Ньєлья. Тоді це дало потужні результати, а випускники навчальної програми зараз працюють у таких компаніях, як IBM, Tesla, Amazon або ж розпочали власну справу.
 
 
За словами Ньєльє, такий вид навчання стимулює студентів співпрацювати набагато більше з іншими, а відтак вони краще здатні відстоювати свої ідеї, що є дуже важливим у реальному світі. «Навчання за принципом рівний-рівному розвиває у  студентів упевненість, вміння шукати рішення часто дуже творчими і вигадливими способами», - каже він.
 

 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage