"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Ульф Старк завітає на Книжковий Арсенал
Фото -  Malin Nilsson/Sveriges Radio
 
Друзі, маємо чудову новину: на Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал, який відбудеться у Києві з 20 по 24 квітня, завітає Ульф Старк - відомий шведський письменник і сценарист, автор книги «Диваки і зануди», яка вийшла в українському перекладі у «Видавництві Старого Лева». 
 
Тож під час зустрічей з автором гості фестивалю зможуть дізнатися більше про книгу «Диваки і зануди», поспілкуватися про шведську підліткову літературу та отримати автограф автора. А ще Старий Лев приготував сюрприз для молодших читачів: до «Книжкового  арсеналу» видавництво готує ще одну книгу Ульфа Старка «Чи вмієш ти свистати, Юганно?», яка незабаром вийде у перекладі Галини Кирпи та з ілюстраціями Ольги Гринюк. 
 
Нова книжка письменника поєднує в собі дві невеличкі повісті «Моя сестра – ангел» та «Чи вмієш ти свистати, Юганно?». У першій із них герой, як і безліч інших дітлахів, має уявного друга, тільки в нього це – сестричка, яка померла, так і не народившись. Друга повість розповідає про те, якою важливою є дружба старших та маленьких. Хлопчик Берра, який немає дідуся, знаходить собі його… в будинку для літніх людей. Ульф Старк вміє говорити з дітьми про дружбу, любов і втрати проникливо і не сентиментально.
 
Нагадаємо, що у 2016 році особливу увагу в рамках Книжкового арсеналу буде присвячено скандинавській літературі, зокрема для дітей та підлітків. 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage