"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Українські підручники перевірять на гендерну рівність
 
Міністерство освіти і науки України оголосило про впровадження нових стандартів підготовки підручників для загальноосвітніх шкіл. Однією із нових вимог є перевірка видань на предмет  гендерної дискримінації та її виправлення.
 
Як зазначає прес-служба МОН, робоча група фахівців за підтримки фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні вже почала опрацьовувати підручники. Наразі проведено гендерну експертизу близько 50% макетів навчальних видань для учнів 8 класів, друк яких повинен бути здійсненим до початку нового навчального року. На черзі – підготовка підручників для учнів 9 класів.
 
«Ми максимально намагатимемося внести зміни в підручники для восьмих класів, враховуючи стислі терміни, що лишилися до початку навчального року. Однак, впевнено можу сказати, що підручники для дев’ятих класів в наступному році пройдуть повну  експертну перевірку. Ми плануємо, що вже у 2018 році підручники друкуватимуться на основі нової програми, з дотриманням усіх стандартів, у тому числі - без дискримінації», - зазначив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage