"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Українська письменниця Таня Малярчук отримала визначну німецьку літературну премію
Українська письменниця, авторка книжок «Забуття» та «MOX NOX» Таня Малярчук отримала одну з головних відзнак німецькомовної літератури Інґеборґ Бахманн, названої на честь однієї з найвідоміших австрійських письменниць. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Австрії Олександр Щерба.
 
Сама письменниця у Facebook подякувала всім за підтримку й зазначила: «Я ніколи не забуду цей божевільний день. Новий етап. Нова я».
 
 
Напередодні Таня Малярчук написала про те, що разом із 13 авторами братиме участь у конкурсі на німецькомовну літературну премію Інґеборґ Бахманн. Як зізналася письменниця, на цьому конкурсі вона вперше читатиме художній текст, написаний німецькою, а не перекладений з української.
 
Традиційно, починаючи з 1977 року, читання в межах премії Інґеборґ Бахманн проходять в прямому ефірі, який переглядають близько 300 тис. людей. Кожна презентація триває в середньому 25 хвилин. Письменники-учасники конкурсу мають переконати журі і глядачів у якості власних текстів.
До теми: купити книжку «MOX-NOX»
«Я написала оповідання (більше про нього поки що говорити не можна, хоча ідея перекласти його українською є) і надіслала члену журі, літературному критику Штефану Ґмюндеру. Таких текстів кожен член журі отримує близько 150. Це велика несподіванка і радість, що Штефан Ґмюндер обрав мене», – розповіла вона Читомо.
 
За умовами конкурсу, переможець отримує приз у розмірі 25 тис. євро.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage