0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Українська письменниця Таня Малярчук отримала визначну німецьку літературну премію
Українська письменниця, авторка книжок «Забуття» та «MOX NOX» Таня Малярчук отримала одну з головних відзнак німецькомовної літератури Інґеборґ Бахманн, названої на честь однієї з найвідоміших австрійських письменниць. Про це на своїй сторінці у Twitter повідомив надзвичайний і повноважний посол України в Австрії Олександр Щерба.
 
Сама письменниця у Facebook подякувала всім за підтримку й зазначила: «Я ніколи не забуду цей божевільний день. Новий етап. Нова я».
 
 
Напередодні Таня Малярчук написала про те, що разом із 13 авторами братиме участь у конкурсі на німецькомовну літературну премію Інґеборґ Бахманн. Як зізналася письменниця, на цьому конкурсі вона вперше читатиме художній текст, написаний німецькою, а не перекладений з української.
 
Традиційно, починаючи з 1977 року, читання в межах премії Інґеборґ Бахманн проходять в прямому ефірі, який переглядають близько 300 тис. людей. Кожна презентація триває в середньому 25 хвилин. Письменники-учасники конкурсу мають переконати журі і глядачів у якості власних текстів.
До теми: купити книжку «MOX-NOX»
«Я написала оповідання (більше про нього поки що говорити не можна, хоча ідея перекласти його українською є) і надіслала члену журі, літературному критику Штефану Ґмюндеру. Таких текстів кожен член журі отримує близько 150. Це велика несподіванка і радість, що Штефан Ґмюндер обрав мене», – розповіла вона Читомо.
 
За умовами конкурсу, переможець отримує приз у розмірі 25 тис. євро.
 
Вам може бути цікаво
Дві книжки Старого Лева отримали відзнаки Book Forum Best Book Award
«#НАШІ» – книжка про українців, якими захоплюється світ
Старий Лев на 25 Book Forum. Фото
Ірина Магдиш: «Головне завдання батьків і цієї книжки – показати, що в музеї може бути цікаво»
Навіщо створювати світ: 10 цитат із нового роману Мирослава Лаюка
Олів’є Бурдо: «”Чекаючи на Боджанґлза” — роман про втечу від гнітючої реальності»
stary_lev Стежити
1404 дописів 28491 читачів