"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Україна - прекрасна»
В гості до Старого Лева завітали чудові люди – студенти з Краматорська Донецької області, які відвідали Львів у рамках програми благодійної організації "Львівська освітня фундація" «Схід-Захід: 2014». Під час тижневого перебування у Місті Лева гості знайомилися з діяльністю місцевих громадських організацій та університетів.
 
У Спільноті взаємодопомоги «Оселя» студенти готували їжу з колишніми безпритульними, разом з неповносправною молоддю спільноти «Лярш-Ковчег» робили намисто, молились у храмі Під Покровом Пресвятої Богородиці, відвідували лекції Ураїнського Католицького Університету та, навіть, спробували справжньої львівської кави ;-) Наостанок гості міста зустрілись з видавцем та поетесою Мар’яною Савкою, яка розповіла про діяльність «Видавництва Старого Лева».
 
Під час відвідин видавництва студенти із задоволенням слухали вірші Мар’яни Савки, плани Старого Лева на майбутнє, ставили багато питань та ділились враженнями від поїздки. «У Львові такі гарні і привітні люди, ми б хотіли тут жити..», - говорили хлопці та дівчата. А один зі студентів додав: «Я приїду додому і буду всім розповідати, що Україна - прекрасна, а ще - моїм батькам обов’язково треба поїхати до Львова».
 
Дякуємо студентам за зустріч і з радістю приймаємо запрошення відвідати Краматорськ. Обіцяємо приїхати не з порожніми руками, а з новенькими книжками, а також познайомити місцевих читачів з нашими письменниками та ілюстраторами.
 
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage