0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Ukraïner – тепер не лише книжка, а й фільм про Україну
Уже кілька років команда волонтерського медіапроєкту Ukraїner у дослідницьких експедиціях відкриває справжню Україну. Понад 300 волонтерів досліджують нашу країну і розповідають про різні її куточки – ​від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії — та свої знахідки десятками мов. Навесні результати цих експедицій вийшли у «Видавництві Старого Лева» на сторінках книжки «Ukraїner. Країна зсередини» українською, а згодом і англійською мовами. А днями творці проекту представили повнометражний фільм про Україну — «Ukraïner. The Movie». 
 
 
Перше коло експедицій Ukraїner тривало з червня 2016-го до жовтня 2018 року та охопило всі історичні регіони, крім тимчасово окупованих територій. Результатом цих розвідок стали понад 200 виданих історій на сторінках ukrainer.net, книжки «Ukraїner. Країна зсередини» та «Ukraïner. Ukrainian Insider».
 
А ще фільм «Ukraïner. The Movie», що розповідає історію про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру. Персонажі цієї стрічки не пов’язані між собою, їхні світи різні, утім, ця різність об’єднує країну. Фактично стрічка «Ukraïner. The Movie» покаже один день із життя України. Фільм знято за підтримки Українського Культурного Фонду.
 
 
Вам може бути цікаво
Тест. Неуки, бунтівники та інші генії. Як добре ми їх знаємо?
«Острови поміж течій». Де твоя хоробрість, рибалко?
Джуді Муді - детектив
Мінлива хмарність: три зворушливі історії для підлітків і не тільки
Безкоштовна кур`єрська доставка по Львову
З музикою легше: мелодійні книги
stary_lev Стежити
дописів читачів