"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

У Житомирі презентують книжку Людмили Таран «Остання жінка, останній чоловік»
У четвер, 14 квітня, у Житомирі відбудеться презентація нової книжки Людмили Таран «Остання жінка, останній чоловік», яка вийшла у «Видавництві Старого Лева». Говоритимемо про те, як творилася книга, про почуття, які хотіла передати авторка, про екзистенційні переживання, жанр короткої прози та одвічні теми – життя та смерть. Модеруватиме зустріч Ігор Шурпан. Захід почнеться  о 18.30 у «Львівській майстерні шоколаду» (м-н Перемоги, 7).
 
Книжка «Остання жінка, останній чоловік» є тематично цілісною і об’єднує у собі новели, написані у різний час. У ній йдеться про буттєві основи, про випробування, з якими так чи інакше стикається кожна людина, про вічні теми – кохання, життя та смерть.  Буденність, іронія й романтизм, таємничо-містичне та впізнаване — все це поєдналося в книжці новел Людмили Таран. Одвічна напруга й осяйні миті людських стосунків, знайомі чи не кожній людині, — провідна проблематика  прози письменниці.
 
«Остання жінка…» витворилася з того, що мучило мене, — каже Людмила Таран про свою книжку. - Втрата близької людини… Земна істота перед вічним Небом… Світ дівчини-інваліда…  Зустріч із першим коханням у пору зрілості… Але  мої тексти — далеко не тільки власний досвід. У певному сенсі ця книжка — сеанс психотерапії. Хотілося б, аби мої читачі віднайшли для себе у цьому томику те, про що він/вона не раз думали. Нагадування про буття серед буднів. Інакше життя просочується крізь пальці…».
 
Ірина Славінська в дописі для «Української Правди. Культура» зауважила: «Цікавим для любителів інтелектуальних загадок буде і розкодовування цитат, розкиданих текстом оповідань. Яким чином історія про Карлові Вари та смерть старого КДБ-шного стукача може привести нас до поезії Малларме із музикою Дебюссі — оце добра задачка для домашнього завдання». 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage