"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

У вересні вийде біографічний фільм про Василя Стуса
На початку осені шанувальників літературного кіно потішить біографічна стрічка про українського поета Василя Стуса – «Заборонений». І днями в мережі з’явився офіційний трейлер фільму.
Чільне фото - Держкіно
 
Фільм, який створила компанія «UM-GROUP» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, розкриє останні роки життя Василя Стуса, його боротьбу зі системою та спроби опублікувати свою останню поетичну книжку, яку він намагався передати з ув’язнення на волю.
 
Головну роль у кіно виконає Дмитро Ярошенко. Також на екранах з’являться Віталій Салій, Олег Масленніков, Євгенія Гладій, Карина Шереверова і Діана Розовлян. Режисером стрічки є Роман Бровко, продюсер – Артем Денисов. Сценарій написати Сергій Дзюба й Артемій Кірсанов.
 
 
За словами голови Держкіно Пилипа Іллєнко: «Стрічка про Василя Стуса, одного із найактивніших представників дисидентського руху в Україні, вийде на широкі екрани до Дня пам’яті поета. Сподіваюся, до готового фільму буде прикута така ж особлива увага, як і під час його виробництва». Прем’єра фільму – 5 вересня.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage