0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
У школах запровадять курс громадянської освіти
 
«Кроки до порозуміння» - нова дисципліна, яка незабаром буде введена у навчальну програму українських школярів. Цей предмет буде факультативним для учнів 10-11 класів.
 
Освітяни вважають, що ця дисципліна має допомогти виховати в школярах толерантність, вміння критично мислити та аналізувати. А також орієнтуватися в інформаційних та соціокультурних конфліктах і маніпуляціях, які, зокрема, сьогодні існують на сході України, та вміти знаходити вихід з критичних ситуацій в силу своїх можливостей. 
 
Також курс повинен навчати учнів як шукати порозуміння не лише між собою, а й з батьками та вчителями. Окрім того, освітяни хочуть показати дітям, як важливо єднатися та співпрацювати задля досягнення спільної мети.
 
Протягом жовтня та листопада 2015 року курс «Кроки до порозуміння» проходив апробацію у 20 школах в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській та Харківській областях. Як свідчать результати експерименту, не лише школярі потребують спілкування та  порозуміння, а і їхні вчителі. 
 
Відгуки учнів про курс можна прочитати за посиланням 
 
 
Вам може бути цікаво
Цікаві факти про Саллі Руні та її творчість
Завдання №1 — стати щасливими. Мотиваційні книжки і челенджі
«Видавництво Старого Лева» запускає гаражний розпродаж в онлайн-форматі!
Троє українців – у почесному списку Honour List 2020
Молочне порося для Фіделя Кастро та інші забаганки диктаторів: про нову книжку Вітольда Шабловського
Даруємо знижку на дві книжки тижня: «Фелікс Австрія» та «Галицькі смаколики»
stary_lev Стежити
дописів читачів