0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
У новій книжці про Вінні Пуха з’явиться пінгвін
 
До 90-річчя з дня публікації першої історії Алана Алексанадра Мілна про Вінні Пуха та його друзів світ побачить нова оповідка про пригоди ведмедика, але цього разу у коло його друзів потрапить новий персонаж – пінгвін.
 
На написання цього твору письменника Брайана Сіблі надихнула світлина Алана Мілна та його сина Крістофера. На фото Крістофер грається не лише улюбленим ведмедиком, який став прототипом Вінні Пуха, а й іграшковим пінгвіном. Вважається, що пінгвін був куплений у «Harrods», де й інші іграшки Крістофера – віслюк, кенгуру та тигр. 
 
 
«Думка про те, як Пух зустрів пінгвіна, здавалася не більш дивовижною, ніж зустрічі ведмежа з кенгуру і тигром. Тож я почав думати про те, що могло б статися, якщо б одного снігового дня пінгвін знайшов шлях до лісу Вінні Пуха», - сказав Сіблі. Письменник зізнався, що любить Вінні Пуха з дитинства, і що писати свою власну історію було «дико цікаво», але «також непросто».
 
Історію «Зима, коли до Лісу прилетів пінгвін», яку проілюстрував Марк Берджесс, об’єднають з творами ще  трьох авторів - Пола Брайта, Кейт Сондерс і Жанни Вілліс. Збірка з чотирьох сезонних історій про Вінні Пуха побачить світ 6 жовтня. 
 
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
«Видавництво Старого Лева» на 26 Book Forum. Фото
Маленький Санта
Маруяма Йоко
Надійка Гербіш та Чарівний Атлас вирушають до Одеси
Різдво приходить у Країну Мумі-тролів
Відлюнд Філіппа
stary_lev Стежити
дописів читачів