"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

У Львові презентують книгу «Грудне вигодовування: секрети і секретики»
У неділю, 17 квітня, у Львівській Медіатеці (вул. Мулярська, 2а) відбудеться презентація книги для матусь «Грудне вигодовування: секрети і секретики» Ксенії Соловей, Тетяни Гавриленко та Миродари Єрко, що вийшла у «Видавництві Старого Лева». Дізнатися про книгу, про таємниці та тонкощі грудного вигодовування, про стан жінки під час годування і важливість цього процесу для малюка та багато іншого можна буде в однієї із авторок книги -  перинатального психолога, консультанта з грудного вигодовування Ксенії Соловей. Захід організований спільно з клубом «Львівські матусі». Початок о 13.00.
 
Що робити, коли одразу налагодити процес вигодовування не вдається? Коли мама нервує, а малюк плаче? Або якщо дитина відмовляється їсти? Які помилки може допустити матуся під час годування груддю та як їх уникнути?  Відповіді на ці та інші питання ви дізнаєтесь на презентації книги.
 
«Коли я сама була молодою мамою, що вперше годує дитину грудьми, мені дуже хотілося мати таку книжку, - розповідає Ксенія Соловей. -  ЇЇ поява – важлива подія не тільки для мене, а й для всіх наших жінок та дітей. Важливо популяризувати тему грудного вигодовування, адже від неї залежить здоров’я майбутнього покоління. Коли ми писали книжку, вклалися у її створення максимально, наскільки могли. Для нас важливо, щоб мами користувалися нею та вирішували з її допомогою питання, що їх турбують».
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage