"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

У Львові презентували книгу про Андрея Шептицького
«Видавництво Старого Лева» спільно з Львівською Бізнес-школою Українського католицького університету презентували книгу Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип Позитивної суми». Книга містить ґрунтовний аналіз проповідницької спадщини Митрополита Андрея Шептицького з точки зору її відповідності (чи невідповідності) методологічному принципу, що в нинішній час отримав назву «позитивної суми». До обговорення книжки долучилися її автор, український правозахисник та релігієзнавець Мирослав Маринович, декан-засновниця #LvBS та проректорка УКУ Софія Опацька, директор Центру Шептицького Олег Яськів та співзасновник Холдингу емоцій !FEST Андрій Худо, модерувала захід співзасновниця та головна редакторка Мар’яна Савка.
 

Мирослав Маринович прослідкував еволюцію від принципу «нульової суми» до «позитивної суми», коли народи чи окремі люди поступово відходили від ідей про те, що у будь-якій справі може бути тільки «переможець» і «переможений», і шукали способи порозуміння, щоб результат задовольняв усіх і кожен залишався у виграші. Також акцентував на адаптації ідеї «win-win» в умовах сучасного світу, і не лише в міжособистісних контактах, але і у взаємовідносинах на державному та національному рівнях.
 
 
Софія Опацька, засновниця LvBS, поділилася думками щодо важливості якісної освіти на різних рівнях – у великих містах та маленьких селах. «Ми маємо почати інвестувати в освіту, де говоритимуть про певну систему цінностей, не лише про те, як досягнути успіху, а й як тим успіхом розпорядитися», – додала вона.
 
На думку директора Центру Шептицького Олега Яськіва, вища освіта має відходити від вузькопрофільності і починати надавати знання на стику спеціальностей, оскільки у ХХІ столітті саме такі навички є важливими.
 
 
Андрій Худо поділився своїми міркуваннями про те, як принципи Андрея Шептицького та підхід «win-win» впроваджується в бізнесі на прикладі конкретних успішно реалізованих проектів, як, наприклад, робота з «видавництвом Старого Лева».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage