0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
У Львові представили музично-поетичний перформанс «Розкладання»
У рамках культурного форуму «ДонКульт», що відбувається у Львові в другій половині червня, поетка Любов Якимчук (Луганськ) та джазовий контрабасист Марк Токар (Львів) представили музично-поетичний перформанс «Розкладання». В його основі – поетичні тексти зі збірки Любові Якимчук «Абрикоси Донбасу», що нещодавно вийшла у «Видавництві Старого Лева».
 
На меті в організаторів культурного форуму «ДонКульт» - дослідження історії та культури Донбасу, презентація інтелектуального та мистецького потенціалу східного регіону. Проект спонукає до пошуку нових комунікативних зв’язків між мешканцями різних областей України. В його рамках відбудеться понад 80 соціально-культурних заходів.
 
На сцені Львівського палацу мистецтв учасників було троє – Любов Якимчук, Марк Токар і його контрабас. «Розкладання» - це вірші про війну та імпровізований музичний супровід. Тексти голі, як дроти без ізоляції, дуже прості, але з чіткими деталями. Ці вірші як злочин, про який соромно згадувати. Вони як  щоденні вбивства – без прикрас. Слова, що розкладаються на звуки, як розкладені тіла, розкладені міста, розкладена країна… Але так не може бути завжди, тому вони складаються. Поезія і музика як любов, що збирає цей світ докупи. Музика, що говорить мовою людей, і поезія, яка є лише звуком.
 
«Я не може не писати про війну – вона є частиною моєї біографії, - розповідає Любов Якимчук. – Все, що зараз відбувається на Донбасі, безпосередньо стосується мене, мого дому, моїх рідних, котрі були змушені звідти виїхати. Війна забрала у мене дитинство і спогади. Я вже не можу повернутись туди, де виросла. Не можу перебрати старі речі, які залишились на горищі. У мене вкрали минуле і намагаються його підкорегувати. Тому війна і втручається в мої тексти».
 
 
Вам може бути цікаво
Цікаві факти про Саллі Руні та її творчість
Завдання №1 — стати щасливими. Мотиваційні книжки і челенджі
«Видавництво Старого Лева» запускає гаражний розпродаж в онлайн-форматі!
Троє українців – у почесному списку Honour List 2020
Молочне порося для Фіделя Кастро та інші забаганки диктаторів: про нову книжку Вітольда Шабловського
Даруємо знижку на дві книжки тижня: «Фелікс Австрія» та «Галицькі смаколики»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати