"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

У львівській галереї відкрили виставку "Святкові вечорниці"

Gazeta.ua 

17 грудня у львівській галереї Гері Боумена на вулиці Наливайка, 18 відкрили традиційну різдвяну виставку "Святкові вечорниці у Боумена". Участь взяли два десятки молодих і знаних львівських художників, ілюстраторів.
 
"Новорічні та Різдвяні свята у Львові тривають більше місяця - від Романа до Йордана. Так буде тривати і наша виставка із святковою тематикою. Виставку можна назвати "+1", адже з кожним наступним роком мистецька родина галереї поповнюється. Цьогоріч дебют у двох дівчат – Наталії-Софії Кулявець із її графікою та Тетяни Манукян із фруктовими натюрмортами. Інколи дуже важко відбирати роботи на виставку - бо бракує місця, а показати глядачам хочеться все", - каже куратор галереї Анна Сидоренко.
 
Найбільше світлин - зимового Львова, фото представили Михайло Французов, Олександра Шамова та Анна Рицар, графіку - Леся Квик, ікону на склі - Оксана Андрущенко, кераміку - Оля Пильник, малярство - Галина Дуда. А основну частину експозиції складають роботи художників, що співпрацюють з "Видавництвом Старого Лева". Це казкові ілюстрації Івети Ключковської, Володимира Штанко, Ольги Кваші, Ростислава Попського, Мар'яна Пирожка, Даші Ракової та творчої майстерні "Аґрафка".
 
Різдвяна виставка "Святкові вечорниці у Боумена" триватиме місяць, вхід вільний.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage