"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

У Києві презентують балет «Великий Гетсбі»
Восени в Києві відбудеться прем’єра балету «Великий Гетсбі» за мотивами однойменного твору Ф.С. Фіцджеральда, що стане початком світового турне.
 
Ідея постановки балету виникла у 2012 році, а уже через рік організатори зібрали усіх учасників та розпочали підготовку. Спершу передбачалось, що реалізація проекту та прем’єра відбудуться в Маріїнському театрі (Санкт-Петербург), але через події останнього часу балет вирішили представляти в Україні.
 
«Це українська ідея, українські гроші, ядро проекту – українці… Ми всі вирішили, що робимо «Made in Ukraine», чи як ми тепер кажемо Made in new Ukraine» - говорить продюсер проекту Олена Матвієнко.
 
Балет «Великий Гетсбі» розкриє основні теми, що закладені в творі Фіцджеральда: любов і зрада, марнотратство, мрії і заздрість тощо, але куратори проекту зазначили, що цей балет не буде прив’язаний до конкретного часового періоду.
 
Участь у постановці візьмуть зірки світового рівня: головну роль виконує Денис Матвієнко, хореограф - Дуайт Роден, композитор - Костянтин Меладзе.
 
Фінансування постановки здійснюється за рахунок добровільних спонсорських внесків, зокрема українських бізнесменів. Наразі тривають репетиції у Київському будинку учителів.
 
Прем’єра відбудеться 28-29 жовтня в Палаці Україна (Київ).
 
 
 
Фото - Igor Chursin
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage