0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
У Києві презентували книгу про успішних українців

Vidia 

У четвер, 23 квітня, у рамках V Книжкового Арсеналу у Києві презентували книжку «theUKRAINIANS: історії успіху». Видання представляли у ході публічної дискусії «Успішний українець: ознаки, принципи, цінності», повідомляє кореспондент VIDIA.

 « Це зібрання 20-ти мотивуючих розмов, опублікованих на сайті theukrainians.org. Героями книги стали успішні українці, не схильні поступатися власними принципами та цінностями, здатні перемагати у глобальному світі. Це проактивні інноватори, відповідальні громадяни й чесні люди, які, реалізуючи власні ідеї й проекти, змінюють Україну на краще», — йдеться на сайті «Видавництва Старого Лева», яке й видало книгу.

До книги увійшли інтерв’ю із Богданом Гаврилишиним, Мар’яною Садовською, Павлом Шереметою, Любомиром Гузаром, Борисом Ґудзяком, Ярославом Грицаком, Вахтангом Кіпіані, Мирославою Гонгадзе, Зурабом Аласанією та іншими видатними українцями.

Проект «The Ukrainians» – онлайн-журнал про успішних українців, ініціативу та відповідальність. Книга стала першим друкованим виданням, яке зібрало під обкладинкою 20 інтерв’ю з числа опублікованих у журналі.

Під час розмови-презентації учасники проекту обговорили, зокрема, як змінилися ознаки і критерії успішності для українців за останні роки, чим відрізняється успішна людина від неуспішної і що таке успіх особисто для них.

Вам може бути цікаво
Даруємо знижку на книжку тижня: «Заврик і його молодший брат»!
Зустріч з Наталією Гуменюк та героями книги «Загублений острів»
Усі брешуть
Книжки Старого Лева – серед переможців рейтингу «Книжка року-2019»
Найкраща обкладинка Старого Лева. Голосування!
Писання – це страшенно нудна робота, – Андрій Бачинський
stary_lev Стежити
дописів читачів
Матеріали по темі
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати