"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

У Києві говоритимуть про всі можливі стереотипи про фемінізм
У вівторок, 9 липня, у Києві, у Creative Women Space (Михайлівський провулок, 9б) запрошуємо вас на розмову про найбільш поширені стереотипи про фемінізм. Жінки зі сфери кіно, політики, моди, журналістики та бізнесу говоритимуть про книжку «Феміністки не носять рожевого» та про те, чому феміністки можуть носити будь-якого кольору одяг, взуття чи фарбуватися. Серед спікерок події: продюсерка Надія Зайончковська, керівниця програми «Жінки-Лідери» Олена Єна, дизайнерка Марія Маслій,  бізнесвумен та письменниця Слава Світова. Модеруватиме розмову редакторка видання L'Officiel Наталія Васюра. Початок о 19:00. Вхід вільний.
 
Якою має чи не має бути феміністка? Постановка цього питання руйнує всю ідею руху. Фемінізм - це про права і свободи, а не про вигадані кимось правила без об'єктивної аргументації. Феміністки у жодному випадку не носять рожеве, не вдягають бюстгалтери, стрижуться коротко, поводяться агресивно — ці тези, не лише не мають нічого спільного з реальністю, а й віддаляють від головного, що у серці фемінізму — рівність прав.
 
«Зізнаюся, мене книга справді вразила, оскільки вона показала, наскільки ми – жінки і дівчата, які живуть у різних куточках світу і займаються різними справами, схожі у своїх хвилюваннях і почуттях по відношенню до світу, своїх рідних та самих себе. І коли ти читаєш настільки різні історії, які часом настільки схожі на твої власні, або на історії твоєї подруги, або твоєї мами, розумієш, що проговорювання таких речей дає звільнення від подібних хвилювань. Тому для мене вона мала і терапевтичний ефект, і, що найголовніше, подарувала відчуття сестринства з зовсім незнайомими жінками. Хочу, щоб цю книгу прочитало якомога більше людей, чоловіків і жінок різного віку, тому що фемінізм - це насамперед історія про вибір і право обирати своє власне життя, на яке заслуговує кожна людина від народження», — Наталія Васюра, редакторка видання L'Officiel.
 
«Феміністки не носять рожевого та інші вигадки» — це збірка есеїв видатних жінок (акторок, співачок, активісток, письменниць, блогерок, дизайнерок), серед яких Кіра Найтлі, Сірша Ронан, Гелен Філдінґ, Емма Вотсон, Джемма Артертон, Скарлетт Кертіс. Це не набір правил, як стати ідеальною феміністкою. Це добірка зворушливих, потужних, смішних, бентежних історій, які розповідають, як це бути жінкою у світі, переповненому стереотипів. 
 
Спікерки:
 
- Надія Зайончковська — продюсерка, зараз працює над екранізацією романа Софії Андрухович «Фелікс Австрія» під назвою «Віддана». 
 
- Марія Маслій — дизайнерка і засновниця бренду взуття MARSALA.
 
- Олена Єна  — директорка програми «Жінки-лідерки» НДІ-Україна.
 
- Слава Світова —  письменниця, співзасновниця жіночого креативного простіру Creative Women Space. 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage