"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

У Китаї відкрили Шевченківський центр
На честь 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у китайському місті Тяньцзінь відкрили Шевченківський центр китайсько-українських культурних обмінів.
 
Під час відкриття центру, який розмістився у стінах Лінгвістичного університету міста, посол України в КНР Олег Дьомін та викладачі ВНЗ розповіли про життєвий шлях Шевченка. Посольство подарувало центру портрет Кобзаря, національний український одяг, китайсько-українські словники. А китайські та українські студенти підготували святковий концерт, в межах якого прочитали вірші та виконали пісні на слова Шевченка обома мовами.
 
Посол України в КНР зазначив, що «відкриття Шевченківського центру китайсько-українських культурних обмінів на базі одного з кращих вишів Китаю є хорошим прикладом народної дипломатії, яка доповнює зусилля офіційних установ з розвитку взаємин між двома країнами, є великою радістю для всього українства в Китаї, а також гарним подарунком до ювілею Кобзаря». Олег Дьомін висловив сподівання, що центр стане каталізатором пробудження інтересу до співпраці з Україною та вивчення української мови серед китайської молоді.
 
У свою чергу, ректор університету Сю Ган зазначив, що цей навчальний заклад плідно співпрацює з Україною. Так, минулого року він взяв участь у відкритті Інституту Конфуція на базі Київського лінгвістичного університету.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage