0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
У Британії створили монету на честь Стівена Гокінґа
Уявляєте, тепер чорну діру можна побачити просто на… монеті. Днями на честь одного із найвидатніших вчених сучасності, дослідника чорних дір та походження Всесвіту, науковця Стівена Гокінґа Королівський монетний двір Великої Британії випустив пам’ятну монету номіналом 50 пенсів.
 
ВВС, Фото – Royal Mint/PA.
 
Дизайнеркою монети стала Едвіна Елліс. За її словами, вона хотіла розмістити на крихітній монеті велетенську чорну діру.
 
 
 
На іншій стороні зображена королева Єлизавета ІІ. «Стівен Гокінґ зробив важкі теми доступними, привабливими, і це те, що я хотіла зобразити своїм дизайном», – заявила Едвіна.
 
 
«Це великий привілей бути зображеним на монеті. Сподіваюся, що мій батько був би вдячним знаходитися поряд із Ньютоном і Дарвіном, яких також зобразили на грошах», – зазначила донька Стівена Люсі, відвідавши Королівський монетний двір разом ыз Тімом Гокінґом.
 

 
До речі, більше про чорні діри та дослідження Стівена Гокінґа і його доньки Люси юні читачі можуть дізнатися на сторінках серії книг про Джорджа та його космічні пригоди.
 
 
 
Нагадаємо, видатний фізик-теоретик, один з провідних вчених у світі й автор багатьох наукових та науково-популярних книг, з молодості боровся зі страшною хворобою. Він прожив чудових 76 років та зробив чимало відкриттів. Не стало Стівена Гокінґа рік тому, 14 березня.
 
Вам може бути цікаво
Валентина Захабура: «Ми стаємо дорослими за віком, але часто ментально залишаємося підлітками»
Ukraїner. Презентація книги у Львові
П'ять українських новинок Книжкового Арсеналу
Розуміти один одного – головний зміст книги про Франческу, – Дорж Бату
10 українських новинок для дітей та підлітків на Книжковому Арсеналі-2019
Команда Старого Лева про книжки, які вони читали цієї весни
stary_lev Стежити
1800 дописів 40994 читачів