"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

У Британії Новий та Старий Заповіти вийдуть у вигляді коміксів
 
Британське видавництво «Kingstone» готує до друку найдовший у світі комікс, і це буде не історія супергероїв, а адаптація Нового та Старого Заповітів. Протягом семи років більше 45-ілюстраторів готували комікс, що вийде у 12-ти томах загальним обсягом понад 2000 сторінок. 
 
 
«Взаємодія тексту і зображень дозволяє передавати велику кількість контенту у скороченому вигляді, - каже засновник видавництва Арт Айріс. - Новачки у сфері релігії, які ніколи не читали Біблію, зможуть прочитати цей графічний роман і знайти у ньому деякі ключові наративи до розуміння окремих частин Біблії, особливо послань. Ми ніколи не вважали це заміною Біблії, але розглядали комікс у якості доповнення, яке допоможе людям побачити святе письмо у новому світлі».
 
 
Видавець каже, що комікс буде розрахований на читачів від 10 років, але основною аудиторією вважає людей від 18 до 29 років. «Для багатьох Біблія є великою складною книгою, сповненою важкими для вимови іменами і, здавалося б, не пов'язаними між собою історіями. Проте  ми вважаємо, що це документ божественного одкровення про природу і характер Бога, його відносини з людством, це літопис древньої історії, а також одкровення про майбутнє». 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage