"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Тиждень «Видавництва Старого Лева» у Чернівцях
З 22 по 25 березня у Літературному целанівському центрі (м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 51) триватиме тиждень «Видавництва Сталого Лева». Захід відбудеться у рамках нового проекту Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ та Літературного целанівського центру «Тиждень видавництва». Його ідея полягає в тому, що в Чернівцях щомісяця проходитимуть презентації нових книжок одного з провідних українських видавництв. 
 
«У Чернівцях ми організовуємо кілька зустрічей з письменниками «Видавництва Старого Лева», – розповідає  головна редакторка і співзасновниця видавництва, поетеса Мар’яна Савка. – Зокрема, з Павлом Коробчуком і Павлом Вольвачем, книги яких нещодавно вийшли у нас друком, з чернівчанкою Валерією Чорней, роман якої став одним із найпотужніших дебютів минулого року. Я так само матиму зустріч з чернівчанами, адже є чим поділитися з читачами однієї з найважливіших для нас культурних спільнот країни».
 
Розклад подій:
 
Середа, 22 березня, 19:00 – поетичні читання з Мар’яною Савкою. Ведучий – Олександр Бойченко;
 
Четвер, 23 березня, 19:00 – презентація роману Павла Вольвача «Сни неофіта». Модератор – Світлана Кирилюк;
 
П’ятниця, 24 березня, 19:00 – презентація роману Валерії Чорней «Яблуко в тайстрі». Модератор – Лілія Шутяк;
 
Субота, 25 березня, 17:00 – презентація поетичної збірки Павла Коробчука «Хвоя». Модератор – Валерія Чорней.
Під час презентацій діятиме продаж видань. Вхід на всі заходи вільний. Після їхнього завершення запрошуємо на неформальне спілкування за кавою.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage