0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Тиждень «Видавництва Старого Лева» у Чернівцях
З 22 по 25 березня у Літературному целанівському центрі (м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 51) триватиме тиждень «Видавництва Сталого Лева». Захід відбудеться у рамках нового проекту Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ та Літературного целанівського центру «Тиждень видавництва». Його ідея полягає в тому, що в Чернівцях щомісяця проходитимуть презентації нових книжок одного з провідних українських видавництв. 
 
«У Чернівцях ми організовуємо кілька зустрічей з письменниками «Видавництва Старого Лева», – розповідає  головна редакторка і співзасновниця видавництва, поетеса Мар’яна Савка. – Зокрема, з Павлом Коробчуком і Павлом Вольвачем, книги яких нещодавно вийшли у нас друком, з чернівчанкою Валерією Чорней, роман якої став одним із найпотужніших дебютів минулого року. Я так само матиму зустріч з чернівчанами, адже є чим поділитися з читачами однієї з найважливіших для нас культурних спільнот країни».
 
Розклад подій:
 
Середа, 22 березня, 19:00 – поетичні читання з Мар’яною Савкою. Ведучий – Олександр Бойченко;
 
Четвер, 23 березня, 19:00 – презентація роману Павла Вольвача «Сни неофіта». Модератор – Світлана Кирилюк;
 
П’ятниця, 24 березня, 19:00 – презентація роману Валерії Чорней «Яблуко в тайстрі». Модератор – Лілія Шутяк;
 
Субота, 25 березня, 17:00 – презентація поетичної збірки Павла Коробчука «Хвоя». Модератор – Валерія Чорней.
Під час презентацій діятиме продаж видань. Вхід на всі заходи вільний. Після їхнього завершення запрошуємо на неформальне спілкування за кавою.
 
Коментарі
Image CAPTCHA
Введіть символи які зображені на малюнку
Опублікувати