0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Творча майстерня «Аґрафка» - у спільноті «Picturebook Makers»
Чудові новини! Романа Романишин та Андрій Лесів (творча майстерня «Аґрафка») потрапили до спільноти «Picturebook Makers», що представляє кращі дитячі ілюстровані книги у світі та їхніх авторів. Для «Picturebook Makers» від dPICTUSта – інтернет-платформи, що має на меті допомогти митцям та видавцям у всьому світі готувати якісні книги-картинки, - ілюстратори розповіли про свою книгу «Війна, що змінила Рондо», яка побачила світ у «Видавництві Старого Лева». 
 
«Ми ніколи насправді не планували створювати ілюстровану книгу для дітей про війну, але реальність в нашій країні змінилася… - Розповідає Романа Романишин. - Часто батьки не знають, як пояснити своїм дітям, що таке війна і чому вона прийшла до їхніх домівок. Ми вирішили створити ілюстровану книгу, яка може стати відправною точкою для такої щирої розмови між дітьми та їхніми батьками про те, що відбувається… Ми відчували, що повинні бути чесними і базувати історію на нашому власному досвіді».
 
 
«Деякі деталі в ілюстраціях були взяті з реальності. Наприклад, карта Рондо показує, як змінюється пейзаж міста під час війни ... У скріншотах з Google Maps ми можемо бачити, як реальний ландшафт нашої країни змінився в районі військових дій», - додає Андрій Лесів.
 
«Ця книга не про війну в Україні; мова йде про війну як загальну хворобу в світі. Вона розповідає дітям, як важливо не боятися, бути сильними, залишитися разом зі своїми людьми, і зберігати надію», - кажуть автори.
 
 
Нагадаємо, книга увійшла до каталогу «Білі круки – 2015» та отримала спецвідзнаку «Нові горизонти» конкурсу «Bologna Ragazzi Award» у 2015 році. «Війна, що змінила Рондо» також перекладена і видана у Франції, Польщі, Словаччині, Південній Кореї і Китаї.
 
 
 
 
Вам може бути цікаво
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Тернополі
«Залишаюсь українцем»: жива книга спогадів Богдана Гаврилишина
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Львові
Школа в житті та книжках: онлайн-розмова з авторками книг для підлітків
Яскравий світ поезії для найменших читачів
Онлайн-презентація книги «Селфі в Парижі»
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати