0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Творча майстерня «Аґрафка» - переможці «Bologna Ragazzi Award 2018» у номінації «Non Fiction»
Напередодні Болонського книжкового ярмарку відбулося визначення переможців щорічної премії «Bologna Ragazzi Award» – найпрестижнішої міжнародної нагороди у галузі дитячої літератури. Найкращими у жанрі нон-фікшин для дітей цьогоріч визнали книги Романи Романишин та Андрія Лесіва (творча майстерня «Аґрафка») «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу», які побачили світ у «Видавництві Старого Лева».
 
 
Видавництва з усього світу представили понад 1000 книжкових найменувань та 116 цифрових записів, тож міжнародному журі було нелегко зробити свій вибір. Це вже втретє Творча майстерня «Аґрафка» здобула перемогу в «Bologna Ragazzi Award». У 2014 році переможцем конкурсу у номінації «Opera Prima» стала їхня книга «Зірки і макові зернята», а у 2015-му найкращою у номінації «Нові горизонти» - «Війна, що змінила Рондо».
 
 
«Якщо у двох словах – ми щасливі! – Кажуть Романа Романишин та Андрій Лесів. – Це наша третя і найважливіша перемога в Болоньї. А враховуючи кількість та якість книжок з цілого світу, це особлива честь. Перемога у категорії означає, що нагороджений проект диктує певні тенденції, є трендсетером, це велике визнання. А ще ця нагорода є надпотужним мотиватором для продовження роботи над авторськими проектами. Проте успіх не був би можливим без чудової командної роботи на кожному з етапів створення цих двох книг, за що ми не втомлюємося дякувати «Видавництву Старого Лева»».
 
 
Нагадаємо, видання «Голосно, тихо, пошепки» вже встигло здобути відзнаку Міжнародного бієнале ілюстрації в Братиславі «ВІВ 2017». Також книги «Аґрафки» видано у Південній Кореї, Франції, Аргентині, Словенії, Словаччині, Польщі.
 
Творча майстерня «Аґрафка» - творчий та сімейний тандем художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. Одні з найбільш популярних українських ілюстраторів за кордоном. У 2012 році казка «Ріпка» у переказі Івана Франка та творчо-ілюстративному втіленні «Аґрафки» увійшла до світового каталогу кращих дитячих книжок «Білі круки». У 2013 році зі збірки «П’ятикнижжя» Грицька Чубая почалася співпраця ілюстраторів з «Видавництвом Старого Лева». На сьогодні у видавництві вийшло шість авторських книг Романи Романишин та Андрія Лесіва — «Антоміми» (2014), «Зірки і макові зернята» (2014), книжка-картонка «Мій дім і речі в нім» (2015), «Війна, що змінила Рондо» (2015), «Голосно, тихо, пошепки» (2017) та «Я так бачу» (2018). Книга «Зірки і макові зернята» отримала відзнаку Міжнародного дитячого книжкового ярмарку в Болоньї. Книга «Війна, що змінила Рондо» отримала відзнаку журі Міжнародного дитячого книжкового ярмарку в Болоньї та увійшла до каталогу «Білі круки». Обкладинка «Аґрафки» до книжки «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Люсі та Стівена Гокінґів увійшла до довгого списку призерів «The Global Illustration Award» на Франкфуртському книжковому ярмарку. У 2017 році їхні книжка-картинка «Голосно, тихо, пошепки» та абетка-енциклопедія «Франко від А до Я», які вийшли у «Видавництві Старого Лева», удостоїлися нагороди «BIB PLAQUE» від Бієнале Ілюстрації у Братиславі.
 
 
Вам може бути цікаво
Роман Саллі Руні «Нормальні люди» вийде українською у «Видавництві Старого Лева»!
Що відчувати, читаючи «Оптику Бога»
Книжковий 2020. Що чекати від Старого Лева (доросла література)
Вірш дня. Григорій Чубай
Створять серіал за циклом книг «Варта» Террі Пратчетта
«До краси» Давіда Фоенкіноса: літературна елегантність та культурна автентичність
stary_lev Стежити
дописів читачів