Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.
wishlist
Stary Lev Logo
На жаль, нічого не вдалось знайти за вашим запитом.

Творча майстерня «Аґрафка» - переможці «Bologna Ragazzi Award 2018» у номінації «Non Fiction»
Напередодні Болонського книжкового ярмарку відбулося визначення переможців щорічної премії «Bologna Ragazzi Award» – найпрестижнішої міжнародної нагороди у галузі дитячої літератури. Найкращими у жанрі нон-фікшин для дітей цьогоріч визнали книги Романи Романишин та Андрія Лесіва (творча майстерня «Аґрафка») «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу», які побачили світ у «Видавництві Старого Лева».
 
 
Видавництва з усього світу представили понад 1000 книжкових найменувань та 116 цифрових записів, тож міжнародному журі було нелегко зробити свій вибір. Це вже втретє Творча майстерня «Аґрафка» здобула перемогу в «Bologna Ragazzi Award». У 2014 році переможцем конкурсу у номінації «Opera Prima» стала їхня книга «Зірки і макові зернята», а у 2015-му найкращою у номінації «Нові горизонти» - «Війна, що змінила Рондо».
 
 
«Якщо у двох словах – ми щасливі! – Кажуть Романа Романишин та Андрій Лесів. – Це наша третя і найважливіша перемога в Болоньї. А враховуючи кількість та якість книжок з цілого світу, це особлива честь. Перемога у категорії означає, що нагороджений проект диктує певні тенденції, є трендсетером, це велике визнання. А ще ця нагорода є надпотужним мотиватором для продовження роботи над авторськими проектами. Проте успіх не був би можливим без чудової командної роботи на кожному з етапів створення цих двох книг, за що ми не втомлюємося дякувати «Видавництву Старого Лева»».
 
 
Нагадаємо, видання «Голосно, тихо, пошепки» вже встигло здобути відзнаку Міжнародного бієнале ілюстрації в Братиславі «ВІВ 2017». Також книги «Аґрафки» видано у Південній Кореї, Франції, Аргентині, Словенії, Словаччині, Польщі.
 
Творча майстерня «Аґрафка» - творчий та сімейний тандем художників Романи Романишин та Андрія Лесіва. Одні з найбільш популярних українських ілюстраторів за кордоном. У 2012 році казка «Ріпка» у переказі Івана Франка та творчо-ілюстративному втіленні «Аґрафки» увійшла до світового каталогу кращих дитячих книжок «Білі круки». У 2013 році зі збірки «П’ятикнижжя» Грицька Чубая почалася співпраця ілюстраторів з «Видавництвом Старого Лева». На сьогодні у видавництві вийшло шість авторських книг Романи Романишин та Андрія Лесіва — «Антоміми» (2014), «Зірки і макові зернята» (2014), книжка-картонка «Мій дім і речі в нім» (2015), «Війна, що змінила Рондо» (2015), «Голосно, тихо, пошепки» (2017) та «Я так бачу» (2018). Книга «Зірки і макові зернята» отримала відзнаку Міжнародного дитячого книжкового ярмарку в Болоньї. Книга «Війна, що змінила Рондо» отримала відзнаку журі Міжнародного дитячого книжкового ярмарку в Болоньї та увійшла до каталогу «Білі круки». Обкладинка «Аґрафки» до книжки «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Люсі та Стівена Гокінґів увійшла до довгого списку призерів «The Global Illustration Award» на Франкфуртському книжковому ярмарку. У 2017 році їхні книжка-картинка «Голосно, тихо, пошепки» та абетка-енциклопедія «Франко від А до Я», які вийшли у «Видавництві Старого Лева», удостоїлися нагороди «BIB PLAQUE» від Бієнале Ілюстрації у Братиславі.
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage