"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Tukoni Game доступна у Google Play та App Store!
Книгомани, пригадуєте туконі – лісових духів, що мешкають у книжках Оксани Були «Зубр шукає гніздо», «Ведмідь не хоче спати», «Туконі – мешканець лісу» та «День народження Ялинки»? А ще можна зазирнути до них у гості завдяки віртуальній реальності та додатку «Meeting Tukoni VR experience». А нещодавно туконі ще й стали героями відеогри!
 
Tukoni Game уже раніше з`явилася на Google Play для андроїдів, а тепер гра доступна і для платформи IOS, завантажити її на свій ґаджет можна у App StoreTukoni Game — це пригодницька головоломка. У цій історії ви граєте за лісового духа туконі, який досліджуватиме сповнений добра чарівний світ. На своєму шляху він зустріне багато неповторних персонажів, вирішуватиме різноманітні захопливі головоломки й майструватиме цікаві речі.
 
Авторка туконі Оксана Була з командою отримала грантову підтримку від УКФ на створення демо-версії гри про світ туконі. Завдяки цьому проєкту всесвіт туконі отримав нове інтерактивне життя в актуальному форматі відеогри.
 
Зокрема, до команди розробників увійшли Оксана Була, художник та 2D/3D аніматор Євген Гетманець, візуальний сторітелер Alexey Furman, проєктний менеджер Никита Богданов, розробник Олексій Сисоєв.
 
«Мені здавалося, що формат гри дає своєрідні інструменти для того, щоб власне розповідати історію за допомогою малюнків. Це простір, не схожий ні на книжку, ні на мультиплікацію, ні на фільм. Це щось таке дуже окреме, де глядача можна залучити до розвитку історії», – розповіла Оксана Була.
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage