"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Тривають зйомки фільму за книгою Володимира Рутківського
 
Кіностудія «KINOROB» за підтримки Ukrainian State Film Agency екранізують книгу відомого українського письменника Володимира Рутківського «Сторожова застава». Зйомки фентезі-фільму вже тривають, прем`єра запланована на кінець 2016 року. Також до проекту долучилися студії «Postmodern» та FILM.UA.
 
За сюжетом, як і книга, фільм перенесе звичайного сучасного школяра на століття назад. Головний герой – Вітько – потрапить у минуле, у далекий 1097 рік, де він познайомиться з богатирями і допоможе їм у боротьбі із загарбниками. Режисер стрічки - Юрій Ковальов. Сценарій писали Сашко Дерманський та Ярослав Войцешек. 
 
 
«Сторожова застава» - не зовсім буквальна екранізація однойменної книги, ми разом зі сценаристами Сашком Дерманським та Ярославом Войцешеком швидше використовували її як конструктор, взяли ідею і кращі деталі, і «пересклали» по-новому, згідно із законами жанру. Це моя перша повнометражна робота, і мені хочеться довести, що в Україні ми можемо знімати якісне кіно», - говорить режисер фільму Юрій Ковальов.
У фільмі зіграють Данило Каменський, Єва Кошова, Роман Луцький, Максим Дрозд, Георгій Деревянський, Станіслава Красовська, Наталія Сумська та iншi. 
 
Зараз зйомки фільму відбуваються у горах, зокрема на скелях Довбуша. «Щоб глядачеві було легше відчути той час і зануритися в його атмосферу, дуже важливо було знайти правильне місце для наших героїв. Це повинна була бути дуже незвичайна, неурбанізована природа, яка б чіпляла, - розповідає режисер. - Тут, на скелях Довбуша, неймовірна атмосфера - ці камені, скелі, коріння, дерева, мох - тут відчуваєш себе дитиною, здається, що ти дійсно потрапив в інший світ».
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage