0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Триває письменницький конкурс #безпробілів!
Букмоль організовує письменницький конкурс #безпробілів і запрошує до участі усіх, хто прагне показати свої тексти світові!
 
На конкурс приймають тексти письменників і письменниць 12-19 років і підліткову літературу, написану авторами будь-якого віку. Прозу, поезію та п’єси, сміливі експерименти на межі стилів і жанрів. Новаторські за формою та змістом історії з різноманітними персонажами й актуальними темами. Твори, що розкривають увесь спектр людських почуттів — від надії до відчаю, від бунту до прийняття. Все, що болить, дратує, радує і змушує підлітків вставати з ліжка щодня. Влучно підібрані слова, яким віриш, й образи, які потрапляють просто в серце.
 
«Ми не боїмося складних у будь-якому сенсі тем і хочемо читати про те, що зазвичай замовчують, але ми завжди вловлюємо стереотипи і будь-яку дискримінацію у тексті. Нас захоплюють персонажі й автори з незвичним поглядом на світ і небачені реальності чужої свідомості», – йдеться в описі конкурсу.
 
До розгляду приймаються раніше не опубліковані україномовні художні тексти (проза, поезія, п’єси тощо). Обсяг текстів: до 15 тис. знаків з пробілами. Переможців обиратимуть у двох номінаціях: #teenwrite — художні тексти, написані підлітками (12-19 років) та #teenlit — художні тексти для підлітків (в другій номінації вік авторів/авторок не обмежений).
 
Журі приймає роботи учасників до 15 січня 2021 року у форматі .DOC чи .DOCХ на електронну адресу пошту bezprobiliv.bukmol@gmail.com.
 
Тексти переможців проілюструють молоді українські ілюстратори й опублікують на сайті Букмоль, а на авторів 10 найкращих текстів чекають й інші сюрпризи.
 
Вам може бути цікаво
Мотивація та натхнення на кожний день
Наталя Іліщук: «Турюн Ліан робить інтровертних дітей видимими»
Створити себе заново. Цитати із книги «MindFuck. Як позбутися бар’єрів у своїй голові»
Washington Post про книгу Кадзуо Ішіґуро «Клара і Сонце»
«Сад відпливає»: презентація книги Іди Фінк у Києві
Знижка 20% на книгу «Фієста. І сонце сходить» Ернеста Гемінґвея!
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати