"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Триває міжнародний конкурс для ілюстраторів. Приєднуйтесь!
Чудові новини для ілюстраторів з найрізноманітніших куточків світу –  триває міжнародний конкурс «Hiii Illustration 2017», який визначить кращі художні роботи року. Взяти участь у змаганні за перемогу можуть всі охочі. Роботи прийматимуть до 30 листопада.
 
Взяти участь у конкурсі можуть будь-які ілюстрації, створені та опубліковані протягом 2014-2017 років. Переможців журі обиратиме у двох категоріях: комерційній та некомерційній. До комерційної групи зараховують ілюстративні роботи, опубліковані у вигляді плакатів, оголошень, компакт-дисків, пакетів, книг, журналів, газет, фільмів, відео, анімацій, веб-сайтів тощо. До некомерційних – роботи, які ніде не були раніше опубліковані. 
 
Розгляд робіт здійснюватиметься у два етапи: «короткий» список претендентів повідомлять у лютому 2018 року. А імена тих, хто здобуде гран-прі конкурсу, потрапить до 20 кращих ілюстраторів та отримає спецвідзнаки журі дізнаємось у червні 2018-го. Роботи переможців будуть представлені на щорічній виставці «Hiii Illustration».
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage