0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Трансформація поезії під час Форуму видавців
Вечір першого дня ХХІІІ Форуму видавців наповнився поетично-музичною атмосферою, адже у «Музеї Ідей» відбувся перформанс «Жінка. Перемога. Фанк» за мотивами книжок «Чоловіки, жінки і діти» Юлії Мусаковської, «Лялечки» Оксани Куценко та «Супергерої» Олени Гусейнової, що вийшли у ВСЛ.  Поетеси під музичний супровід читали публіці власні вірші та вірші одна одної, і кожна з авторок наповнювала слова своїми переживаннями і трансформувала поезію  у щось більше, ніж просто рядки з книги.
 
Юлія Мусаковська своїми творами подарувала слухачам трішки відчуття болю, за яким завжди йде світло і любов. Вірші Оксани Куценко знаменували переродження та еволюцію людей у щоразу кращих особистостей. А Олена Гусейнова ще раз нагадала гостям вечора, що кожен з нас здатен на величні вчинки, навіть якщо для цього треба подолати безліч перешкод, і що кожен з нас має унікальну суперсилу, навіть якщо наразі не здогадується про це. 
 
 
І хоча дворик «Музею Ідей» наповнили різні голоси та різні вірші, цей перформанс символізував одне: поезія – це трансформація, яка завжди вдосконалює нас.
 
«Усі три збірки вийшли у «Видавництві Старого Лева», і хоча вони зовсім різні, все ж сенси поезій переплітаються між собою, - вважає Оксана Куценко. – Передовсім, всі вони говорять про трансформацію. Як лялечки перетворюються на метеликів, так і чоловіки, жінки і діти можуть трансформуватися у супергероїв».
 
 
 
Вам може бути цікаво
Презентація книги Михайла Винницького «Український Майдан, російська війна» у Львові
Від Бродвею до львівської площі Ринок. «Вулиці. Прогулянка по наймальовничіших вулицях світу»
Знижки на серійні книги до 50%!
Екскурсія землею мертвих: у Павла Вольвача виходить нова книжка
20+1, або Земля мертвих
Юрко Іздрик та «Інші речі»: поетичний вечір у Львові
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати