"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Тіло Сальвадора Далі ексгумували для проведення тесту на батьківство
Є імовірність того, в одного з найвідоміших митців ХХ століття Сальвадора Далі була позашлюбна донька. Для підтвердження цієї теорії учора, 20 липня, тіло художника ексгумували, щоби взяти зразки для проведення тесту ДНК.
 
 
Майже через три десятки років після смерті тіло Сальвадора ексгумували з місця його поховання – з-під 1,5-тонної кам’яної плити у центрі його музею у Фігерасі (Каталонія, Іспанія). Мета цієї дії – врегулювати довготривалі претензії батьківства від 61-річної ворожки Пілар Абель, яка наполягає, що є єдиною дитиною художника. Жінка стверджує, що у 1955 році Сальвадор Далі мав стосунки з її матір`ю. Дізнавшись про біологічного батька від своєї бабусі, протягом останніх 10 років жінка прагнула довести своє походження.
 
 
Труну було відкрито о 22.20, після того, як усі відвідувачі покинули музей, а навколо приміщення було виставлено огородження для уникнення зйомок процесу ексгумації. «Біологічні зразки були взяті з залишків тіла Сальвадора Далі», – заявив вищий суд Каталонії близько опівночі. Зразки ДНК, отримані з кісток та зубів, буде доставлено у Мадрид і проведено текст на батьківство зі зразками ДНК Пілар Абель.
 
Пілар Абель. Фото - Juan Medina/Reuters
 
Результати аналізу будуть оголошені через місяць-два. За іспанським законодавством, якщо факт батьківства доведуть, Абель стане спадкоємцем чверті майна митця. Зараз увесь спадок належить Фонду Сальвадора Далі, який кількаразово намагався спростувати претензії Пілар.
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage