"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

Темний бік «Гордості і упередження» покажуть у новому серіалі
Елізабет Беннет, містер Дарсі та інші герої найвідомішого роману Джейн Остін «Гордість і упередження» постануть перед глядачами у незвичному образі в новій екранізації. Для глядачів у вигляді серіалу книгу адаптує британська телевізійна мережа ITV, а прем`єра перших епізодів запланована на 2020 рік.
 
Radio Times, кадр з екранізації «Гордість і упередження», 1995 
 
Роман «Гордість і упередження» був неодноразово екранізованим, проте цього разу, завіряють творці, глядачам будуть продемонстровані найтемніші сторони цієї історії. Адаптуватиме твір для телеекранів театральний режисер Ніна Рейн. «Гордість і упередження – це дуже доросла книга, – зазначила Рейн. – Я сподіваюся, що віддам перевагу темному інтелекту Остін – такому блискучому, як граніт».
 
Творці серіалу сподіваються, що проект передасть дух твору та стане ключовою адаптацією роману у ХХІ столітті. Продюсер Даміен Тіммер сказав: «Кожне покоління потребує власної адаптації цього чудового роману. Ніна Рейн є одним з найбільш обдарованих режисерів, що працюють сьогодні, і її дотепність та емоційний інтелект ідеально підходять для роботи над твором Джейн Остін. Вона є відданим шанувальником книги, але вона ніколи не бачила попередніх екранізацій, тож роман існує лише в її уяві»
 
Наразі інші деталі щодо телеадаптації невідомі. 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage