"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

The Telegraph назвав найкращі розмальовки 2015 року
 
Масове поширення ідеї розмальовок-антистрес для дорослих відбулося 2013 року після виходу першої книги Джоанни Басфорд «Чарівний сад». У цьому році розмальовки утвердилися як книжкові бестселери, а тиражі найпопулярніших з них нараховують мільйони примірників.
 
Найпопулярнішою серед розмальовок сьогодні вважають «Чарівний сад» Джоанни Басфорд, яку видано у більш ніж 40 країнах. У світі вже продано близько 10 мільйонів примірників.  Друга книга шотландської художниці «Зачарований ліс» вже теж перекладена 40 мовами, а сумарний наклад видання у світі становить близько 4 мільйонів. Півтора місяця тому відбулась прем`єра третьої розмальовки «Загублений океан», яка користується не меншим попитом.
 
by Rosana Penze
 
 
Ринок розмальовок сьогодні може задовольнити й найвибагливішого читача. Так, популярними є книги «The Tattoo Colouring Book» для фанів татуювань, «The Typography Colouring Book» із зображеннями літер, «The One and Only Mandala Colouring Book» - різноманіття візерунків.  Цікавим прикладом є і розмальовка «Snowflake, Seashell, Star: Colouring Adventures in Numberland», яка закликає вас «насолодитися усією естетичною та концептуальною вишуканістю математики».
 
 
 
 
 
 
Ще одним прикладом розмальовки, яка рясніє безліччю хвиль та візерунків,  є книга «The Mindfulness Colouring Diary» Еми Фарраронс. 
 
 
Розмальовка «Parisian Street Style» Зої де Лас Касес занурює у французьку атмосферу. 
 
 
Створили і розмальовку для модників та модниць. «Vogue Colouring Book» - розмальовка, у якій зібрані 150 ілюстрацій із зображенням моделей з усього світу. 
 
Також не так давно трендом стали розмальовки за мотивами книг та фільмів. Так, існують розмальовки за мотивами серіалів «Гра престолів» Джорджа Мартіна,  «Доктор Хто» і навіть «Шерлока», у якій зображені виконавці головних ролей стрічки Бенедикт Камбербетч та Мартін Фріман.  
 
 
 
 
Версія розмальовки за мотивами книг Джоан Ролінґ про Гаррі Поттера наповнена візерунками з пір`я та архітектурою Гогвардської школи.
 
 
До Різдва з`явилась ще одна нова розмальовка. Цього разу книга «The Corbyn Colouring Book»  дозволить уявити політика Джеремі Корбіна в образі футболіста, супергероя і навіть Мони Лізи.
 
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage