0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Тбілісі – книжкова столиця світу 2021 року
Цьогоріч книжковою столицею ЮНЕСКО є Шарджа (ОАЕ), а наступного року нею буде Куала-Лумпур (Малайзія). Тепер стало відомо, хто перейме це почесне звання 2021 року: це буде столиця Грузії – Тбілісі. Про це оголосила 7 жовтня генеральна директорка ЮНЕСКО у Франції Одрі Азулай.
 
Publishing Perspectives; чільне фото – Shutterstock. 
 
Будучи почесним гостем Франкфуртського книжкового ярмарку минулого року, Грузія стала відома багатьом у міжнародній видавничій спільноті як потужне середовище гордо індивідуалізованих культур, що прагнули зробити свій слід у світі як центр читання та письма. Тому не дивно, що саме Тбілісі згодом перейме звання книжкової столиці.
 
Грузинська програма буде обертатися навколо гасла «Гаразд. Тож ваша наступна книжка – це…?» і приділятиме особливий акцент новим технологіям та інноваціям як інструментам залучити молодь до читання, а не тим, що відволікають увагу від книг. Також планується низка заходів для розвитку бібліотек і книжкових фестивалів для дітей, сучасний цифровий проект із гейміфікації книг та відбудова першого грузинського видавництва. Основна мета міста – популяризувати читання та збільшити доступність книг для читачів усіх соціальних рівнів.
 
Тбілісі перейме естафету від Куала-Лумпур 23 квітня 2021 року – ця зміна відбувається щорічно цього дня з нагоди Всесвітнього дня книги та авторських прав.
 
 
Вам може бути цікаво
Дві книги Старого Лева – у довгому списку премії «Зустріч-2021»!
«Мирослава та інші з нашого двору» запрошують на зустріч у Києві!
Чернінька Олена
Шкіль Андрій
Селфі в Парижі
Книга «20+1, або Земля мертвих» Павла Вольвача – серед фіналістів премії «Еспресо. Вибір читачів 2021»
stary_lev Стежити
дописів читачів