0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
«Таємний щоденник Адріана Моула» стане мюзиклом
За мотивами однієї з найпопулярніших британських книг про підлітків – «Таємний щоденник Адріана Моула» Сью Таунсенд – створять мюзикл. Прем’єра відбудеться у 2015 році в рідному місті головного персонажа – Лейстері (Англія).
 
«У Сью була абсолютна мрія, і вона була настільки хорошою, що стала і нашою», - зазначає Піппа Клірі, яка разом із Джеком Брунгером напише сценарій.
 
Клірі та Брунгер – молоді, саме це, на думку письменниці, забезпечить чудове втілення мюзиклу. «Сью сказала, що вона багато разів хотіла зробити мюзикл, і я думаю, що вона обрала нас, бо ми були абсолютно новим покоління. Ми народилися, коли книга вийшла, і у нас був пристрасний інтерес до неї», - зазначає Брунгер.
 
Продюсером мюзиклу стане Кріс Стаффорд, а режисером - Люк Шеппард, які познайомилися з Сью Таунсенд за кілька тижнів до смерті письменниці: «Ми змогли сказати Сью, що будемо робити шоу і світова прем'єра відбудеться наступного року на Лейстері. Вона була дуже рада і підтримала ідею, додавши, що так буде шоу не лише для шанувальників книги, але й приверне увагу інших».
 
Наразі проходить кастинг акторів на ролі головних персонажів-підлітків та дорослих героїв.
 
 
 
Вам може бути цікаво
Галина Вдовиченко та 36 і 6 котів їдуть у Київ!
Осіння читанка: 7 нових книжок для молодших школярів
Роман Клочко презентує «Домівку для минулого» у Львові
«Франческа…» – супергероїня, сила якої – ті, хто поруч
Уривок із книги «Іван і Феба» Оксани Луцишиної
Богдана Бондар проведе майстер-клас з малювання у Києві
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати