"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."
"На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом."

«Таємниці львівських левів» зібрали майже 19 000 грн. для армії
У п’ятницю, 19 червня, у львівському Товаристві охорони пам’яток відбулась презентація книжки Івана та Петра Радковців «Таємниці львівських левів», яка вийшла у «Видавництві Старого Лева». У рамках презентації автори влаштували благодійний аукціон, під час якого зібрали майже 19 000 грн. на закупівлю спеціальних приладів військовим. Гроші передали волонтерській ініціативі «Львівський лицар».
 
Серед аукціонних лотів – ексклюзивні перші примірники «Таємниць львівських левів» (книга надходить у продаж лише сьогодні, 22 червня), клавіатура, на якій автори писали книгу, дитяча льорнетка, щоб «спостерігати за братами Радковцями», оригінал ілюстрації із книги, а також – «кіт в мішку», на якого теж знайшовся свій покупець. Ведучим аукціону був радіоведучий Доцик (Олег Михальчук).
 
«Ці таємниці з’явилися уже давно, спершу ми випробовували їх на своїх дітях, - жартували брати Радковці. - Безліч разів ми проводили екскурсії дітям, їм завжди до вподоби слухати львівські легенди і повчальні історії, адже їх по-новому зацікавлює Львів. Вирішили написати книгу про львівські легенди, яка зацікавить не тільки дітей, а й дорослих».
 
«Львів – це чудова тема для творчості, - поділилася враженнями від створення ілюстрацій до книги художниця Іветта Ключковська. – Мені було цікаво зображати щасливих героїв. Хочу, аби витвір під назвою Львів жив, і щоб діти пізнавали його щоразу із захопленням».
 
 
 

Коментарі

Щоб залишити коментар, необхідно

imageimage