0(800) 501 508
 
Цілодобово
Кошик 0 грн

Новина

по:
В період з:
Тараса Шевченка перетворять на самурая у новому фільмі
Оце так! Уявляєте, Тарас Шевченко в образі самурая? А саме таким планують його представити у новому фільмі, що поєднає у собі жанри історичного фентезі, вестерну і пригодницького кіно. Робота над стрічкою «Шевченко: перший самурай» розпочалася днями у Києві, завершити зйомки планують вже до кінця цього року, а прем’єра запланована на березень 2020-го.
 
 
За сюжетом, 1844 року, рятуючись від переслідування імператора Японії, на територію України потрапляє самурай. Випадково він знайомиться з молодим Тарасом Шевченком, якого вирішує навчити прийомам традиційних японських бойових мистецтв. Разом герої починають боротися за свободу українського народу.
 
 
Працюватиме над майбутнім фільмом режисер, продюсер і сценарист Роман Перфільєв, відомий завдяки трилеру «Лиса Гора». Побачивши кількість і популярність різних інтерпретацій образу Тараса Григоровича, режисер вирішив теж створити свою інтерпретацію постаті Шевченка. За його словами, «Шевченко: перший самурай» буде подібним до фільмів «Гордість і упередження й зомбі» та «Авраам Лінкольн: Мисливець на вампірів», у яких відомі постаті, історії чи важливі теми, як-от патріотизм, розкриваються завдяки образам масової культури.
 
Зніматиме фільм компанія «Kristi Films», а продюсером стане Юрій Мінзянов. Головну роль Тараса Шевченка зіграє Роман Луцький, який раніше знімався у фільмах «Сторожова застава» і «Брати. Остання сповідь».
 
 
2018 року проєкт цього фільму здобув перемогу у конкурсі патріотичного кіно, який організувало Держкіно. Бюджет фільму складе 24,5 млн гривень, 19,6 млн гривень із яких виділено Кабінетом міністрів України.
 
 
Вам може бути цікаво
Казкові істоти та де їх шукати: єдинороги vs гномики
Ганна Яновська: «Ця книжка виникла внаслідок абсолютно химерного параду подій»
Безсмертя
«Казки під ялинку» – ідеальна книга для сімейних вечорів
«Феміністки не носять рожевого та інші вигадки». Історія Емми Вотсон
Творити від нуля до безкінечності: рецензія на збірку Марії Титаренко
stary_lev Стежити
дописів читачів
Коментарі
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Опублікувати